مشاهده همه 4 نتیجه

نمایش همه

سایزهای لوله آبرسانی در بازار‌ :

این لوله‌ها در سایزها، قطر ها و دسته های گوناگون تولید و عرضه‌ می‌شوند. این لوله‌ها در سایزهای 16، 20 و 32 میلیمتر از جنس پلی اتیلن توسط مجموعه آسمان سمنان تولید می شوند و در داخل بازار‌ ارائه می‌شوند‌. از این لوله‌ها به عنوان انشعابات بنیادی لوله‌های آبرسان استفاده‌ می‌شود .

آشنایی با لوله آبرسانی

با شهرنشین شدن‌ جوامع و لزوم به انتقال‌ آب در فاصله های طویل و مجدداً هدایت‌ فاضلاب به مسیر‌های‌ دورتر‌ از‌ شهر بهره برداری از اقسام لوله زیادتر شده‌ است‌ .

صرف از لوله هایی با سایزهای متنوع با توجه‌ به حجم‌ آب ، مبلغ ، حمل و جابجایی و موارد‌ دیگر می‌باشد‌ که بایست با دقت‌ در انتخاب‌ همراه گردد . لوله هایی که بتوانند در شهر‌های‌ بزرگ‌ هدایت‌ آب و فاضلاب را در حجم‌ بالا‌ اعمال نمایند و از طرفی در خانه‌ها و ساخت ها با حجم‌ کم انتقال‌ سریعتری داشته باشند . در گذشته از لوله های سیمانی بیشتر‌ استفاده‌ می شد و امروز بهترین‌ لوله های جابجایی آب و فاضلاب از جنس پلیمرهای مختلف‌ می باشند . پلیمر ها ، به دلیل‌ کم‌وزنی و عدم خرابی ، خوب تر می توانند تحکیم خود‌ را حفظ‌ کنند و طول عمر‌ زیادی خواهند داشت .

اشکال لوله های آبرسانی و فاضلابی را می توان‌ در سه گروه ی مجزا‌ قرار داد که هر کدام‌ خصوصیت های مختص به فرد‌ خود‌ را دارند . لوله های چدنی ، گالوانیزه و پلاستکی سه گونه لوله برای نقل آب و فاضلابهای شهری‌ و پساب های صنعتی می باشند .

لوله های مورد استفاده برای جمع آوری فاضلاب

لوله‌هایی که در آبرسانی و گردآوردن فاضلاب مورد‌ استفاده‌ قرار‌می‌گیرند‌ ، لوله‌هایی از گونه از جنس پلاستیک یا آهنی می باشند . از آن جا که لوله‌های بتنی و سیمانی مخارج بازسازی و صیانت بسیار بالایی دارند ، برای حفاظت در مقابل مشکلات زیست‌ محیطی ، در چند سال اخیر‌ ، این لوله‌ها در اساس گردآوری فاضلاب دیگر به‌حدی استفاده ندارند . بدین‌لحاظ معمول‌ترین لوله‌ها از دسته گالوانیزه ، پولاد و پلاستیک (پلیمر) می باشد .

لوله آبرسانی

آشنایی با لوله گالوانیزه

لوله‌هایی که در مجموعه آبرسانی منازل‌ به کار‌ می‌رود ، با نام‌ لوله‌های گالوانیزه شناخته‌ می‌شوند . کلفتی این لوله بین‌ 5 تا 8 اینچ می باشد که برای تحول ضخامت می‌توان از اتصالات بهره برداری نمود . گالوانیزه در مواجه گرمی همچون حرارت‌ جوشکاری ، گاز اکسید‌ تولید‌ می نماید . به همین خاطر است‌ که برای اتصالات جوشکاری از آن مصرف نمی‌شود‌ . لوله‌های گالوانیزه در دو گونه فولادی و آهنی تولید می گردد که فولادی سبک‌تر و براق‌تر‌از‌نوع آهنی است‌ . در گالوانیزه انجام‌دادن لوله‌های فولادی از پیل‌ گالوانیک استفاده‌ می‌کنند . گالوانیزه از جنس آهن نرم شده که ورق آهن را با پرس درون تمپلیت قرار داده و رخنه آن را پیوند می‌دهند . آن‌وقت برای اینکه طرح آهن در مقابل اسید و زنگ زدگی ثابت گردد ، آن را روی اندود یا همان گالوانیزه می‌کنند . به همین خاطر غالباً خاکستری‌ تاریک می باشند و از رنگ ظلمانی آن آشنا می‌شوند . لوله‌های آهنی گالوانیزه باز از جنس آهن‌ سفید‌ است‌ که آن را در فلز آب‌شده تو می‌برند . یقیناً هر دو گونه را احیاناً در بازار‌ با عنوان لوله آهنی سفید‌ خواهید یافت.

مزایای استفاده از لوله آبرسانی چیست؟

کم‌وزنی مقیاس ، خاطرجمعی نصب‌ ، رفاه حمل و نقل‌ ، ارز کم‌قیمت و خوب ، قدرت زیاد در مواجه تابش های آفتاب ، طاقت مربوط به‌مکانیک و غیرطبیعی شیمیایی فوق ، مقاوم‌ در برابر‌ فشار‌های‌ داخلی‌ و ظاهری انجام گشته مانند فشار‌ بتن ها ، طاقت در نزد ضربه‌ ، ایستادگی در نزد مواد‌ خورنده ، عدم تراوش دهی ، داشتن اتصالات ایمن‌ و با استمرار ، روزگار مفید‌ و امتداددار ، تنوع‌ در فشردن های باری‌ متفاوت ، تنوع‌ در سایز و قطر ، قدرت حرارتی بالا‌ ، پایدار در مقابل برودت‌ تا منفی ۷۰ پایه سانتی گراد ، پایدار در جلو حریق ، سخت در مقابل رانش و پس‌لرزه و تنش‌های‌ خارجی‌ و ایرانی از مزایای‌ مهم‌ این لوله ها می‌باشند .

قیمت لوله آبرسانی

ارزش لوله آبرسانی باتوجه به اقسام مطرح شده‌ متمایز می باشد . اتصالات یا وصاله ، قطعاتی می باشند که موعد لوله کشی آب گرم و یخ مصرفی برای پیوند لوله ها به یکدیگر ، تغییر‌ جهت‌ دادن‌ لوله ها ، انشعاب‌ گیری ، تغییر کلفتی لوله ها وضع بکارگیری قرار می‌گیرد‌ . برای آگاهی از لوله های آبرسانی شهرنشین ، نرخ لوله ساختمانی ، لوله پلی اتیلن آبرسانی ، لوله ساختمانی ، اشکال لوله های ساختمانی ، اقسام لوله های فاضلاب منزل ، اقسام لوله های فاضلاب در خانه ، اقسام لوله های فاضلاب شهرنشین ، ارزش اشکال لوله های فاضلاب ، اشکال لوله آب ساختمان‌ به فروشگاه‌ آسمان سمنان مراجعه نمایید. جهت هرگونه پرسش و راهنمایی همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.