قوطی کلید بتن

فیلـتر

نمایش یک نتیجه

قوطی کلید بتن - آسمان سمنان

در ساختمان سازی و هنگام ترسیم دقیق سازه ها، جزئیات ساختمان و محل نصب تمامی اجزا مشخص می شود. یکی از این نقاط مهم، محل نصب کلید و پریز برق در بخش های مختلف ساختمان است. برای قرار دادن این مکان ها در بدنه دیوارها و در بین قالب های بتنی از لوله ها و قوطی کلید بتن از جنس پلاستیک استفاده می شود که نقاط خالی برای نصب پریز برق را مشخص می کند.

شرکت آسمان سمنان تولید کننده برتر انواع قوطی کلید بتن شامل قوطی کلید دیواری و قوطی کلید سقفی می باشد که محصولات خود را به صورت عمده و با قیمت مناسب به مشریان ارائه می دهد.

قوطی کلید بتن چیست؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی راه های مختلفی برای ایمن سازی ساختمان ها به وجود آمده است. یکی از این تکنولوژی های نوین، ساخت خانه به کمک قالب های لارج پنل یا تونل فرم است. در این سیستم های قالب بندی، طراحی تمام واحدها و طبقات ساختمان، دقیقاً مشابه هم در نظر گرفته می شوند تا بتوان از یک دست قالب، برای ساخت کل طبقات و حتی پروژه های بعدی با پلان یکسان، استفاده کرد.

در سیستم قالب گیری تونل، قالب گیری سقف و دیوارها به صورت تک واحدی انجام می شود و کل سیستم ساختمان از بتن و بدون ستون اجرا می شود و سقف و دیواره های بتنی یکپارچه بتن ریزی می شود.

نکته مهم در این بخش این است که باید قبل از بتن ریزی، محل کابل ها و پریزهای مربوط به برق و تجهیزات را در نظر گرفت.

کاربرد قوطی کلید بتن در سازه های بتنی

پس از اتمام برنامه ریزی نیاز است که پروژه پیاده سازی شود. برای این منظور قوطی کلید و پریز برق بتن طراحی و تولید شده است که درون دیوار و سقف سازه آرماتور بندی قرار می گیرد و پس از اتمام بتن ریزی و قالب برداری، با برداشتن درب قوطی کلید و پریز، می توان به راحتی کلید و پریز برق را درون آن جای گذاری نمود.

اطلاعات بیشتر ...