نمایش یک نتیجه

نمایش همه

جعبه پست فلزی

۱۴۰,۰۰۰ تومان

جعبه پست، اشتباه نکنید! شاید کسی نتواند حرفش را به شما در قالب پیام مجازی ارسال کند، شاید نوستالژی نامه نوشتن روزی احیا شود، شاید قلم در دست گرفتن روزی افتخار شود؛ پس ما به رسم قدیم مأمنی مناسب برای اسرار شما در نظر گرفته‌ایم تا شاید مکانی باشد برای حفظ مگوترین حرف‌های دنیا از طرف یک دوست به شما؛ مجموعه صنعتی آسمان سمنان با تولید جعبه‌های پست در سایز و رنگ‌های مختلف سعی دارد قدمی برای احیای نامه نوشتن بردارد پس با ما همراه باشید…

جعبه پست های فلزی که در حال حاضر بر روی دیوارهای راهروها و منازل قرار دارند نمونه ای از جعبه پست مخابراتی هستند که مخابرات برای تسهیل ارتباط از آنها استفاده می کند. اهمیت ارتباط و لزوم رعایت ایمنی در استفاده از وسایل ارتباطی باعث استفاده از وسایل مختلف انتقال اطلاعات شده است. نوع کاربرد و همچنین عوامل محیطی در استفاده از پست های مخابراتی تاثیرگذار است و باعث می شود در هر منطقه شاهد استفاده از یک پست خاص و مناسب باشیم.

کاربرد های دیگر جعبه پست فلزی:

به منظور دسترسی بیشتر روسای مراکز آموزشی و اداری به نظرات و انتقادات مشتریان و ارباب رجوع، جعبه هایی به نام جعبه انتقاد و پیشنهاد در مقابل آنها نصب می شود. همچنین از این باکس دیواری در آپارتمان ها و یا برخی از مراکز دریافت نامه استفاده می شود.

انواع پست مخابراتی ازنظر جنس

جعبه پست های مخابراتی ازنظر جنس به دودسته پلاستیکی و فلزی تقسیم می گردند.

صندوق پست های مخابراتی ساخته شده از مواد پلاستیکی، قیمت بسیار پایینی دارند همچنین از کیفیت بالایی نیز برخورد دار نمی باشند.

این صندوق پست ها معایبی دارند که در محیط های مختلف کارایی خود را از دست می دهند. توصیه ما به شما استفاده از صندوق پست های فلزی می باشد.

آسمان سمنان تولید کننده صندوق پستی فلزی در کشور

آسمان سمنان اولین و بزرگترین تولید کننده صندوق پستی فلزی مخصوص شهرک های مسکونی-برج ها – آپارتمان ها-و ادارات دولتی و غیره. در کشور می باشد. صندوق پستی فلزی در دو نوع آماده و سفارشی قابل ارائه می باشد که بنا به سفارش و اندازه شما مشتریان گرامی تهیه و ساخته و در اسرع وقت تحویل داده می شود.

مجموعه صنعتی آسمان سمنان این محصول را که جزء محصولات جعبه های فلزی است؛ با هدف ارتقای خدمات قبل از فروش خود با بهینه‌سازی روزانه این وب‌سایت که از آن به عنوان “اولین مرجع اطلاع‌رسانی و خدماتی حوزه محصولات برقی در کشور” یاد می‌شود سعی دارد شما همراهان را بیش از پیش با تمام جزئیات محصولات تولیدی خود آشنا و شرایط را برای ثبت سفارش و ارسال آن در اسرع وقت مهیا سازد؛ هم اکنون شما می‌توانید با برقراری ارتباط با واحد فروش مراحل فوق‌الذکر را به راحتی انجام دهید.