لوله خرطومی فلکسی

فیلـتر

نمایش دادن همه 3 نتیجه

لوله خرطومی فلکسی از انعطاف پذیری و مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند و همین دلیل به لوله‌های فلکسی و یا فلکسیبل (انعطاف پذیر) شهرت یافته‌اند. این ویژگی مهم سبب شده است تا این محصول در انتقال سیم‌ها و کابل‌های برق، دوربین‌های مدار بسته، کابل‌های مخابرات و از این دست سیم کشی‌ها مورد استفاده قرار گیرد.

لوله خرطومی فلکسی از فلز گالوانیزه بسیار مقاوم ساخته شده‌ است و به همین دلیل دارای مقاومت بسیار مطلوبی است و م یتوان از آن در فضاهای خارج از ساختمان‌ها نیز استفاده کرد تا به خوبی از کابل‌های برق محافظت کند.

راهنمای خرید لوله فلکسی برق:

با گذشت زمان جلوگیری از پوسیدگی و خوردگی لوله های فلزی دغدغه بسیاری از کارشناسان بوده است و همین موضوع باعث شده تا کارشناسان روش های مختلفی را در این راستا ارائه و در مواردی از آن ها استفاده کنند.

به عنوان مثال برای جلوگیری از پوسیدگی لوله های فلزی، روکش گالوانیزه در نظر گرفته می شود که باعث مقاومت بیشتر آنها می شود. این موضوع در مورد سیم ها و کابل های حامل برق نیز صادق است و باید شرایط ایمن و مناسب برای حفاظت از آنها ایجاد شود تا عمر مناسبی داشته باشند. معمولا برای اطمینان از ایمنی و حفاظت کابل های برق از مجرای برق استفاده می شود که دارای مواد مختلفی می باشد که از جمله آنها می توان PVC، گالوانیزه و UPVC را نام برد.

خرید لوله خرطومی فلکسی به دلیل مقاومت بالا و انعطاف پذیری مناسب برای محافظت از سیم های برق بسیار توصیه می شود.

کاربرد لوله خرطومی فلکسی

  • پیشگیری از وقوع حوادث غیرمترقبه‌‌ای مانند: آتش‌‌سوزی ساختمان در اثر اتصال و جرقه سیم
  • برق قابلیت انعطاف بالا به صورت توکار و بیرون کار
  • قابلیت نصب در بخش‌‌های مختلف یک واحد ساختمانی
اطلاعات بیشتر ...