نمایش دادن همه 8 نتیجه

نمایش همه

جعبه فیوز 8 تایی توکار مونو

۲۷۵,۰۰۰ تومان

جعبه فیوز 12 تایی توکار مونو

۳۳۰,۰۰۰ تومان

جعبه فیوز 24 تایی توکار مونو

۵۹۴,۰۰۰ تومان

جعبه فیوز 36 تایی توکار مونو

۸۵۸,۰۰۰ تومان

جعبه فیوز 24 تایی آلانور

۱۹۰,۰۰۰ تومان

جعبه فیوز 12 تایی آلانور

۱۱۵,۰۰۰ تومان

جعبه فیوز 8 تایی آلانور

۸۰,۰۰۰ تومان

جعبه فیوز 16 تایی آلانور

۱۲۵,۰۰۰ تومان

یکی از مهم‌ترین تجهیزات برقی ساختمان، جعبه فیوز است که به خط همه مصرف کنندگان منتهی می‌شود و حتی می‌توان آن را تأمین کننده برق تمامی واحدهای مسکونی یک ساختمان دانست. نحوه کار این جعبه کوچک به این صورت است که برق خود را مستقیماً از کنتور برق مرکزی ساختمان می‌گیرد و از آنجا برق واحدها تأمین می‌شود. امروزه به دلیل نیاز به استفاده، جعبه فیوز دارای محدوده متفاوتی از تعداد فیوزها می‌باشد. نوع کاربردی و خانگی تابلو برق را عموماً در واحدهای خانگی و تجاری فیوز باکس یا مینیاتوری می‌نامند که در دو نوع جعبه فیوز مینیاتوری توکار و جعبه فیوز مینیاتوری روکار تولید می‌شود.

انواع جعبه فیوز

این نوع باکس‌ها انواع و متر یال های مختلفی دارند. جنس آن از پلاستیک یا فلز بوده و دارای دو نوع توکار و روکار می‌باشد. این جعبه به انواع مختلف متصل می‌شود. اشکال و طرح‌های مختلف تولید و تحویل می‌شود.

جعبه فیوز روکار:

این مدل هم در داخل و هم در فضای باز استفاده می‌شود، در مقایسه با نوع توکار راحت‌تر است.

جعبه فیوز توکار :

از این جعبه زیاد استفاده نمی‌شود فقط در شرایط خاص در ساختمان‌های مسکونی، صنعتی، تجاری و اداری استفاده می‌شود. جعبه فیوز و پوشش داخلی صفحه نمایش را در برابر گرد و غبار و رطوبت محافظت می‌کند. درب برخی از این جعبه‌ها 100% نشکن هستند و اغلب از موادی مانند پلی کربنات ساخته شده‌اند که در برابر سرما، گرما، فشار و ضربه مقاوم هستند.

نکات مهم در انتخاب جعبه فیوز

  • تطبیق رنج محصول با تعداد فیوز مورد نیاز
  • درجه حفاظت جعبه IP ( مقاومت در برابر حرارت و آب و سایر عوامل محیطی)
  • استحکام فیزیکی محصول خصوصاً قفل و لولای درب
  • سهولت نصب
  • مقاومت در برابر نور خورشید و تنش های محیطی روزمره
  • زیبایی و کاربری آسان

قیمت جعبه فیوز

جعبه فیوز با توجه به کیفیت فیوزها، تک فاز و سه فاز و برخی ویژگی‌های دیگر قیمت گذاری می‌شود. شما می‌توانید قیمت جعبه فیوز و عکس آنها را در سایت‌های معتبر فروش این محصولات مشاهده کرده و پس از مشورت با کارشناسان و کارشناسان، محصول مورد نیاز را انتخاب و خریداری نمایید.
جعبه فیوز یکی از اجزای اساسی و مهم سیستم سیم کشی برق ساختمان‌ها می‌باشد. این قطعات از فیوزهای زیادی تشکیل شده‌اند و از جریان بیش از حد در دستگاه‌ها و سیستم‌های الکتریکی جلوگیری می‌کنند و در نتیجه از خود محافظت می‌کنند. جهت خرید می‌توانید هر یک از محصولات را انتخاب کرده و خرید کنید.